• معرفی شرکت Citilog

  شرکت بنافاقشم نمایندگی رسمی شرکت citilog را به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه راهکارها و خدمات پردازش تصویر و نظارت تصویری در حوزه حمل‌ونقل دارد. عمده خدمات، راهکارها و محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شرکت citilog در پنج حوزه ذیل است:

  تشخیص خودکار حوادث
  Automatic Incident Detection
  گردآوری داده‌های ترافیکی
  Traffic Data Collection
  مدیریت تصاویر ویدئویی
  Video Management
  کنترل تقاطع
  Intersection Control


  تشخیص پلاک خودرو
  License Plate Recognition

  www.citilog.com

 • تشخیص خودکار حادثه
  (Automatic Incident Detection)

  خدمات شرکت بنافاقشم در حوزه سیستم تشخیص خودکار حوادث مبتنی بر فناوری پردازش تصویر است. این سیستم در تونل، بزرگراه و پل این امکان را فراهم می‎سازد تا هرگونه شرایط غیرعادی در محیط مانند تشخیص حرکت در خلاف جهت ، تشخیص توقف خودرو ، اجسام در سطح جاده ، تشخیص دود ، تشخیص آتش و تشخیص عابر پیاده را شناسایی و ثبت نمود. این سیستم، ابزاری سریع و مطمئن برای کاهش تلفات و رویدادها، جلوگیری از تصادفات ثانویه و مدیریت ترافیک است.
  از این رو امکان شناسایی حوادث و سوانح در عرض چندثانیه در بزرگراه، پل، تونل و یا هر موقعیت منصوب دیگر بر پایه این فناوری فراهم می‌گردد. نحوه عملکرد این سامانه یا از طریق نرم‌افزار موجود در دوربین‌ها و یا به صورت مستقیم به واسطه دوربین‌های هوشمند صورت می‌پذیرد.

 • تشخیص پلاک خودرو
  (License Plate Recognition)

  تشخیص شماره پلاک خودرو که می‌تواند در کلیه پارکینگ‌ها، معابر، جاده‌ها، عوارضی، محدوده‌های ترافیکی و بزرگراه‌ها جهت کنترل خودروها و ثبت اطلاعات دقیق از تردد آنها بکار گرفته شود، از دیگر راهکاری شرکت بنافاقشم مبتنی بر فناوری پردازش تصویر است. فناوری ANPR کم هزینه‌ترین روش برای تشخیص خودروهاست، چرا که برای استفاده از آن هیچ نیازی به مجهز نمودن خودروها به وسیله‌ای خاص همچون گیرنده‌های رادیویی و یا ردیاب‌های ماهواره‌ای وجود ندارد.


  سیستم پلاک‌خوان مبادی ورودی-خروجی پارکینگ
  (Parking License Plate Recognition)

  یکی از مهم‌ترین روش‌های تشخیص هویت خودرو سیستم پلاک‌خوان است. این سیستم مبتنی بر فناوری پردازش تصویر است. این سیستم امکان نظارت دقیق بر روند تردد خودروها را فراهم می‌سازد. همچنین علاوه بر ثبت تردد خودروها، تردد آن‌ها را بصورت لحظه‌ای و زمان دقیق ورود- خروج و ... را در اختیار مدیریت قرار می‌دهد. بدین منظور درب ورودی پارکینگ، مجهز به موانع و گیت‌های خودکار جهت کنترل دسترسی خودکار خودروها شده و با بکارگیری دوربین‌های تشخیص پلاک ANPR، دسترسی خودروها بدون توقف و صرف زمان و با دقت بالایی صورت گرفته، پس از شناسایی شماره پلاک، راه‌بند گیت ورودی بالا می‌رود. در درب خروج پارکینگ، موانع و گیت‌های خودکار همچنین دوربین پلاک‌خوان جهت کنترل و تایید پرداخت حق پارکینگ موجود می‌باشند تا بدین ترتیب تایید پرداخت برای خودروی شناسایی شده توسط دوربین کنترل گردد و در صورت پرداخت موفق، راه‌بند خروج برای او بالا رود. همچنین جهت افزایش ایمنی پارکینگ و جلوگیری از سرقت خودرو، دستگاه‌های صدور بلیط بطور هماهنگ با دوربین‌های تشخیص پلاک عمل کرده تا به محض شناسایی شماره پلاک، دستگاه بلیطی مخصوص همان پلاک برای صاحب خودرو صادر نماید تا با ارائه بلیط در درب خروج، اپراتور اطمینان حاصل کند خودروی خارج شده متعلق به همان راننده بوده و ایمنی برقرار است. • کنترل تقاطع
  (Intersection Control)

  کاربرد فناوری و الگوریتم‌های پردازش تصویر به عنوان روش جدیدی در استخراج پارامترهای ترافیکی مربوط به یک تقاطع همچون طول صف چراغ قرمز و یا حجم خودروهای عبوری از تقاطع از دیگر خدمات شرکت بنافاقشم محسوب می‌گردد.
  سیستم کنترل تقاطع شرکت بنافاقشم مبتنی بر فناوری پردازش تصویر، بنا بر ضرورت جهت تخلیه خودروها، چراغ راهنمایی را قرمز نگه داشته تا تخلیه بار ترافیکی از تقاطع صورت پذیرد. این سیستم زمانی که با حجم بالای ترافیک در تقاطع مواجه هستیم، تاثیر بسزایی در جلوگیری از تخلفات رانندگی، تصادف و یا ایجاد گره ترافیکی در تقاطع می‌گردد.

  • کارکردهای سیستم کنترل تقاطع
  - تشخیص ایجاد صف وسایل نقلیه در تقاطع
  - شناسایی طول صف وسایل نقلیه در تقاطع
  - Spatial occupancy
  - شمارش تعداد وسایل نقلیه
  - Pre-gridlock detection
  • ویژگی‌های سیستم کنترل تقاطع
  - امکان ارتباط اط طریق اترنت و آدرس IP
  - استفاده از سنسورهای پیشرفته با عملکرد بالا در تشخیص
  - ارائه تصاویر ویدئویی رنگی
  - ابزارهای پیکربندی دوربین‌ها و نظارت
  - زوم دیجیتال

 • بروشورهای شرکت Citilog

  با کلیک روی هر تصویر فایل pdf قابل دسترسی است.

  Citilog XCam-TD

  Citilog MediaIntruder

  Citilog MediaRoad

  Citilog MediaTD

  Citilog MediaTuunel

  Citilog VisioPad

  Citilog Xcam-i

  Citilog XCam-ng

  Citilog XCam-p


ITSRI
TELEGRA
CITILOG
APSENSING
SERNIS
Elektro Celik