Parking Solutions


پارکینگ هوشمند (Smart Parking)
یکی از مواردی که باعث ایجاد ترافیک در شهرها و بخصوص در نزدیکی مراکز تجاری، تفریحی و یا سایر مراکز پر رفت و آمد می‌شود مکان پارک اتومبیل‌هاست. در صورتی که سیستم اطلاع‌رسانی مناسبی جهت پارکینگ خودروها ایجاد و راه‌اندازی گردد، به نحوی که رانندگان در یافتن مکان پارک مناسب سرگردان نشوند، مسلما تاثیر بسزایی در کاهش و روان‌سازی ترافیک خواهد داشت. از اینرو هوشمندسازی و مدیریت پارکینگ مطابق با دستاوردهای نوین جهان، امروز یکی از مهم‌ترین ابزارها در مدیریت شهری است. سطوح مختلف امکانات پارکینگ می‌تواند بر کارایی پارکینگ در راستای کاهش زمان یافتن محل مناسب پارک، افزایش ایمنی و آرامش صاحبان خودرو و ارتقای کیفیت زندگی شهری تاثیر بگذارد. در این راستا شرکت بنافاقشم خدمات خود را در سه سطح به شرح ذیل ارائه می‌دارد.

Off Street ParkingOff Street Parking

مدیریت هوشمند پارکینگ طبقاتی
(Off Street Parking Management)

سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ بنافاقشم با نام تجاری BANAFA iPARK، پیشنهاد ویژه ما برای پارکینگ‌های واقع در مجتمع‌های تجاری، بیمارستان، فرودگاه، سازمان‌های اداری و یا دولتی، دانشگاه‌ها، اماکن زیارتی، سیاحتی و گردشگری و ... به منظور مدیریت و کنترل مکانیزه تسهیلات پارک و فراهم‌سازی آسودگی خاطر، اطمینان و رضایت مشتریان و مسافران است.

ادامه مطلب...

On Street ParkingOn Street Parking

مدیریت هوشمند پارک حاشیه معبر
(On Street Parking Management)

پارک حاشیه معبر، واقعیتی اجتناب‌ناپذیر در معابر شهری است. این مساله در شهرهای بزرگ و به ویژه در اماکن پرتردد زمینه‌ساز ترافیک است چرا که بسیاری از رانندگان برای یافتن جای پارک سرگردانند. شرکت بنافاقشم با راهکار مدیریت پارک حاشیه معبر، خدمات متنوعی برای شهرداری‌ها در مواجه با این چالش ارائه می‌دارد.

ادامه مطلب...

Reginal ParkingReginal Parking

مدیریت منطقه‌ای پارکینگ
(Regional Parking Management)

راهکار مدیریت منطقه‌ای پارکینگ، پیشنهاد ویژه شرکت بنافاقشم به شهرداری‌ها به خصوص در کلان‌شهرهایی چون تهران و یا شهرهای سیاحتی، زیارتی و گردشگری در اقصی نقاط کشور است. این راهکار در ارتقاء کیفیت مدیریت شهری و یکپارچه‌سازی منابع و ظرفیت‌های موجود فضای پارک در زمان‌های اوج تقاضا و یا مناسبت‌ها و رویدادهای خاص نقش به سزایی دارد.

ادامه مطلب...